Consultații oftalmologice gratuite în Năvodari în perioada 27-30 mai

0
993
consultatii-oftalmologice

consultatii-oftalmologiceBiserica Creștină Baptistă “Speranța”, cu sediul în strada Plopilor, nr. 119, autorizație nr. 539/27.04.1999, vă solicită prin prezenta cerere să transmiteți prin toate mijloacele disponibile cetățenilor orașului Năvodari că în perioada 27-30 mai, în locația Bisericii Baptiste Speranța va fi o Clinică Oftalmologică. Dr. Kevin L. Henne de la clinica “Familiy Eye Care” din Lakeland Florida USA, ca oferi consultații de specialitate și până la 800 de perechi de ochelari, totul cu titlu gratuit!

Consultațiile se vor face zilnic de marți, 27 mai, până vineri 30 mai între orele 8.00-14.30, cu o pauză pentru masă.

Vă amintim că Dr. Kevin L. Henne a făcut consultații și anul trecut când am oferit oportunitatea și angajaților Primăriei să beneficieze de aceste servicii.  Dacă doriți ca și anul acesta angajații Instituției Primăriei să beneficieze de aceste servicii gratuite, vă rog să ne comunicați.

Cu mulțumire și considerație vă dorim succes în realizarea proiectelor pe 2014, pentru dezvoltarea Orașului nostru!