Consultații oftalmologice gratuite în Năvodari

0
1185

Biserica Creștină Baptistă  “Speranța”, cu sediul în Strada Plopilor, nr. 119, autorizație nr. 539/27.04.1999, vă solicit prin prezenta cerere să transmiteți prin toate mijloacele disponibile cetățenilor orașului Năvodari că în perioada 27 – 31 Mai, în locația Bisericii Baptiste “Speranța” va fi o Clinică Oftalmologică unde Dr. Kevin L. Henne de la Clinica “Family Eye Care” din Lakeland Florida USA, va oferi consultații oftalmologice de specialitate și oferirea a peste 1.000 de perechi de ochelari gratis.

 

Consultațiile se vor face zilnic de luni, 27 Mai, până vineri 31 Mai, între orele 8.00 – 16.00, cu o pauză pentru masa de prânz.

Cu mulțumire și considerație, vă dorim succes în realizarea proiectelor pentru dezvoltarea Orașului nostru!