Traficul rutier va fi restricționat luni, 17 octombrie pe strada Midiei, pe tronsonul situat între Str. Constanței și intersecția străzilor Midiei cu Tineretului

0
813

ACTUALIZARE: Constructorul anunță reprogramarea lucrărilor de intervenție pentru luni, 17 octombrie 2022. 

În vederea refacerii sistemului rutier aferent rețelei de apă potabilă pe Str. Midiei, parte a contractului de lucrări nr. 5 ”Rețele de apă și canalizare Mamaia Sat și Năvodari”, este necesară restricționarea traficului rutier vineri, 14 octombrie.(luni 17 octombrie) Restricțiile vor fi în vigoare în intervalul orar 08.00-17.00.

Rugăm conducătorii auto să manifeste atenție sporită în trafic! Împreună cu echipa constructorului, limităm pe cât posibil disconfortul locuitorilor orașului nostru! Vă mulțumim pentru înțelegere!